250%-kal erősebb kijelző
Éltől szélig védelem
Védi az ívelt éleket is
A sportban te kacsa. De az életben? Egy ütés, egy kaparás, egy esés. Ajtók, karosszéria, aszfalt – bármi veszélyt jelenthet okosórájára. A csuklóján lévő óra többször érzékenyebb a sérülésekre, mint egy okostelefon. Vigyázzon rá ugyanolyan alaposan, mint a telefonjára.
Kiizzadsz edzés közben – igazi edzést biztosítunk a kijelző védelmének! Az óravédelem akár 250%-kal megerősíti az óralapot. Az ütközésvizsgálat nem minden – az Ön és a környezet biztonságát is ellenőrizzük. Az óravédelem RoHS-tanúsítvánnyal és PZH jóváhagyással rendelkezik.
Hogyan védheti hatékonyan készülékét? A siker titka a bevált termékben és a megfelelő telepítésben rejlik. A Watch Protectionnél gondosan választottuk ki a telepítési módot, figyelembe véve a kijelző szerkezetét. A lapos képernyők védőjét hagyományos, száraz módszerrel szerelheti fel. Az ívelt képernyők védelme géllel használható fel. Ez kiváló eredményeket és tapadást biztosít, garantálva a kivételes tartósságot!
A csúcskategóriás okosórák nemcsak műszaki jellemzőikben, hanem kialakításukban is különböznek egymástól. Az óravédelem tervezésekor minden részletet figyelembe vettünk: lekerekített élek, domborúság és pontos méretek. A védelem alkatrésztől függően legfeljebb 0,2 mm vastag, és nem zavarja az óra megjelenését.